Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ardg/domains/stylowa-kobieta.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ardg/domains/stylowa-kobieta.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ardg/domains/stylowa-kobieta.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 XVIII Kongres Medycyny Estetycznej | dr Andrzej Kępa

Czas na spotkanie ze sławami świata medycyny estetycznej – XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

0 694

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej to coroczne spotkania i dyskusje poświęcone najnowocześniejszym i najskuteczniejszym zabiegom oraz urządzeniom wykorzystywanym w medycynie estetycznej. Lekarze, specjaliści, międzynarodowe sławy z branży spotykają się, by dzielić doświadczeniami, przemyśleniami i opowiadać o swoich sukcesach. To miejsce i czas, kiedy uczestnicy poszerzają swoją wiedzę na temat zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. To eksplozja wiedzy i umiejętności. XVIII Kongres, który odbył się w dniach 27-30 września był podwójną okazją do spotkania. Właśnie w tym roku świętowano 25-lecie istnienia PTMEiAA, czyli Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Do warszawskiego Hotelu Hilton zjechali specjaliści z całego świata. Na salach wykładowych odbywały się spotkania, które zgromadziły ponad 1000 uczestników i 84 wykładowców. Wśród gości dzielących się swoją wiedzą znalazł się dr Andrzej Kępa z MedBeauty, wygłaszając referat na temat skuteczności laseroterapii w usuwaniu tatuażu i znamion. Tytuł przemówienia brzmiał: “ Ultrawydajny system laserowy PICO-NANO-KTP FOTONA STARWALKER – usuwanie znamion, tatuaży”. 

Prestiż i uznanie

Kongres, który odbywa się co roku, organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i jest największą taką imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej, a także drugą po odbywającej się w Rzymie, konferencją poświęconą medycynie estetycznej. Tegoroczna impreza to 22 sesje naukowe, 39 warsztatów oraz liczne wystawy. Podczas kongresu można było poszerzyć swoją wiedzę na temat przeróżnych zabiegów, nowych technologii, działania terapeutycznego różnych metod stosowanych w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. Poruszane tematy podzielone zostały na bloki, dzięki czemu możliwe było kompleksowe zapoznanie się z wszystkimi proponowanymi zagadnieniami. O czym mogli posłuchać uczestnicy? O nowych zastosowaniach botoksu, sposobach leczenia cellulitu, nowoczesnej laseroterapii i jej znaczeniu w usuwaniu znamion, tatuaży i innych niedoskonałości naszego ciała. To jednak niewielka część tematów poruszanych podczas kilkudniowej konferencji. Inne ciekawe propozycje to: stosowanie preparatów autologicznych, zastosowanie ultradźwięków i technologii plazmowej, sposoby redukcji tłuszczu i wiele innych terapii. 

Udział dr Andrzeja Kępy w XVIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej

W tegorocznej konferencji udział wziął także dr Kępa, laureat wielu prestiżowych konkursów, znany specjalista z dziedziny medycyny estetycznej, wykładowca, członek wielu towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych. Doktor wygłosił wykład na temat działania lasera Fotona StarWalker i jego znaczeniu w usuwaniu znamion i tatuaży. StarWalker to innowacyjny laser emitujący energię o wielkiej mocy, stosujący przy tym ultrakrótkie impulsy. Jest bezkonkurencyjny w usuwaniu tatuaży, przebarwień i zmian naczyniowych. Jednak to nie wszystkie efekty, jakie możemy osiągnąć stosując technologię StarWalker. Laser pomaga w leczenie trądziku, rozstępów, blizn, ale jest takżę sposobem na skuteczną depilację. Należy przy tym zaznaczyć, że laser jest w stanie uporać się z tatuażami, które do tej pory były nie do usunięcia, zwłaszcza kolorowymi i głębokimi. Działa skutecznie, a przy tym jest bezpieczny dla okolicznych tkanek i naskórka. Pacjenci mogą cieszyć się doskonałymi efektami już po pierwszym zabiegu, a dzięki usunięciu ich problemu mogą cieszyć się dobrym samopoczuciem. Dr Andrzej Kępa podzielił się z uczestnikami konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy na innowacyjnym urządzeniu.

Kongres odbywający się w Warszawie to możliwość poszerzania wiedzy, zdobywania nowych doświadczeń, inspirowania się i wymiany poglądów. Jak powiedział Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, prof. Waldemar Kostewicz, Polacy nie muszą jeździć po wiedzę w świat, ponieważ “polskie towarzystwo stwarza możliwości korzystania z wiedzy najwyższej próby.”

Po więcej informacji na temat działalności dr Kępy oraz zastosowania lasera StarWalker w medycynie estetycznej zapraszamy na stronę https://drkepa.com/medycyna-estetyczna/laser-starwalker/.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.