Jak mądrze korzystać z osiągnięć medycyny estetycznej?

0 4 872

Kliniki medycyny estetycznej proponują swoim Pacjentkom wiele zabiegów, które mają im przywrócić młody wygląd. Niektóre z tych metod są radykalne i inwazyjne. Aby nie dać się ponieść emocjom podczas rozważania operacji plastycznej, dobrze zapoznać się ze wszystkim dostępnymi opcjami. Skalpel nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Używany przez niedoświadczonego lekarza może zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Dlatego zanim ktokolwiek zdecyduje się na poważną operację z użyciem skalpela, najpierw powinien przemyśleć inne metody, które potrafią przywrócić młody wygląd. Jedną z nich są ultradźwięki. Ich fale są całkowicie bezpieczne oraz gwarantują natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków. Nie trzeba leżeć w szpitalu oraz zakładać szwów. Ultradźwięki zapewniają oczekiwane efekty, a jednocześnie nie ingerują w zmianę wyglądu, tak jak skalpel.

W czym tkwi sekret ultradźwięków?

Fale ultradźwiękowy docierają aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej. Dzięki temu skóra jest głęboko zregenerowana. Co więcej, bliski kontakt ultradźwięków ze skórą sprawia, że powstaje proces kolagenogenezy. Oznacza to, że zwiotczałe włókna kolagenowe regenerują się, a tkanki obkurczają. Ten termiczny oraz mechaniczny efekt pobudza skórę do jeszcze większej pracy, która trwa nawet kilka dni po zabiegu. Dzięki temu leczony obszar ciała staje się jędrniejszy oraz gładszy. W efekcie Pacjentki są odmłodzone o kilka lat.

Kto powinien wybrać ultradźwięki?

Każdy, kto zmaga się z nadmiarem skóry na powiekach, z wiotką skórą w okolicach ramionach, ud, brzucha, bioder, pośladków oraz ma zmarszczki na twarzy, śmiało może zgłosić się do kliniki medycyny estetycznej na lifting ultradźwiękami. Atrakcyjność tego zabiegu polega przede wszystkim na tym, że specjalista w ogóle nie używa skalpela. Lekarze z MediArt Clinic w Poznaniu proponują swoim Pacjentkom urządzenie, które wykorzystuje technologię HIFU – czyli ultradźwięki o bardzo wysokiej częstotliwości. W ten sposób SonoQueen trafia do tych warstw skóry, które wymagają napięcia oraz regeneracji.

SonoQueen – zabieg szybki i przyjemny

Zabieg liftingu SonoQueen trwa 30 minut i jest całkowicie bezbolesny. Pacjentki mogą odczuwać jedynie ciepło w leczonych obszarach, jednak oceniają je jako przyjemne. Pierwsze efekty można zauważyć po jednym zabiegu, a po 3 miesiącach widać spektakularną zmianę. Skóra jest zregenerowana, naturalnie napięta oraz widocznie odmłodzona. Pacjentki po zabiegu mogą od razu wrócić do swoich obowiązków. Aby podtrzymać efekt, specjaliści z MediArt Clinic zalecają powtarzanie zabiegu 2 lub 3 razy w roku. W ten sposób każda kobieta może cieszyć się swoim zdrowym i młodym wyglądem.

SonoQueen lepszy od skalpela!

Ultradźwięki mają wiele zastosowań w medycynie estetycznej i są coraz chętniej wybierane przez Pacjentki. Zabiegi, które nie wymagają operacji plastycznych są znacznie tańsze, a często przynoszą lepsze efekty. Nowoczesne kobiety nie mają czasu na długą rekonwalescencję czy pobyt w szpitalu. SonoQueen pozwala wykonać zabieg w przeciągu jednego dnia. Już nie trzeba cierpieć w imię pięknego i młodego wyglądu. Wystarczy rozsądnie korzystać z osiągnięć medycyny estetycznej, a wybór liftingu SonoQueen na pewno jest mądrym wyborem.

Aby dowiedzieć się więcej o liftingu SonoQueen, przeczytaj:

https://mediartclinic.pl/medycyna-estetyczna/lifting-skory-sonoqueen/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.