Które Nike Roshe najchętniej wybierają kobiety, a które mężczyźni?

0 2 551

Nike to jedna z najpopularniejszych marek odzieży i obuwia sportowego, chętnie wybierana zarówno przez sportowców, jak i przez ludzi, którzy sportu nie uprawiają, ale cenią sobie komfort i wygodę. Buty Nike Roche One to jeden z popularniejszych modeli, które pokochali wszyscy, zarówno nastolatki, jak i osoby dorosłe. Co warto wiedzieć o tych wygodnych butach? Dla kogo są Nike Roshe?

Historia butów Nike Roshe

Pierwszy model butów Nike Roshe One (pierwotnie nazywane Nike Roshe Run), pojawiły się na rynku w 2010 roku. Nie zrobiły wtedy furory, jednak projektanci przez kolejne dwa lata modyfikowali je i poprawiali – ponowna premiera, w 2012 roku odbiła się znacznie większym echem i bardzo szybko zyskała wielbicieli, szczególnie wśród młodych osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

W 2016 roku pojawiła się kolejna nowość, a konkretnie Nike Roshe Two, będąca odświeżeniem popularnego modelu i tym samym potwierdzając jego pozycję na rynku. Nike Roshe cieszą się na tyle dużym wzięciem, że można je znaleźć w wielu sklepach, praktycznie w każdym sezonie, a ich kolekcje dostępne są między innymi na https://domodi.pl/nike-roshe, jak również w innych miejscach. Niewątpliwie jest to jeden z prawdziwych hitów Nike.

Czy buty Nike Roshe nadają się do biegania?

To pytanie jest jak najbardziej zasadne, patrząc na to, że pierwotnie nazwa tego modelu brzmiała: Nike Roshe Run, a słowo „run” wyraźnie wskazywało na bieg. Było to jednak wyraźne wprowadzanie w błąd, ponieważ te buty nie są przeznaczone do biegania. Wprawdzie nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, by móc uprawiać w nich sport, to jednak ich konstrukcja do tego nie zachęca. Są one znacznie prostsze od innych butów sportowych, do tego pozbawione są amortyzacji i nie trzymają tak dobrze stopy jak klasyczne buty do biegania.

Buty Nike Roshe One to buty lifestyl’owe i streetwear’owe, czyli przeznaczone przede wszystkim do użytku codziennego, a nie sportowego. Do dziś na rynku można znaleźć całe mnóstwo modeli, które stały się ikoną mody w stylu street.

Jakie buty Nike Roshe dla kobiet, a jakie dla mężczyzn?

Modeli butów Nike Roshe jest naprawdę wiele. Wielość propozycji pod względem wzorów i kolorów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Oprócz klasycznych kolorów, czerni i bieli, dostępne są jeszcze szarości, granaty, zielenie, a także róż. Dodatkowo dostępne są również buty z ciekawymi printami (wzorami): kwiatami, kropkami, moro.

buty-damskie-nike-roshe

Kobiety mogą postawić właśnie na tę różnorodność. Model Nike Roshe One z pięknym wzorem w palmy i kwiaty. Chcąc być bardziej dziewczęcą można postawić na buty Nike Roshe WMNS z gęstymi różowymi nakropieniami (dostępne są również inne warianty kolorystyczne). Innym ciekawym pomysłem są buty z tęczową cholewką. Wariacji i pomysłów odnośnie modeli jest naprawdę wiele!

Jak to wygląda w przypadku mężczyzn? Zapewne panowie będą woleli postawić na bardziej klasyczne wzory i kolory. Czarne, białe czy beżowe buty, bez dodatkowych printów sprawdzą się na każdą okazję. Klasyka zawsze będzie ponadczasowa. Dla zainteresowanych są też jednak dostępne różne wzory i kolory, wszystko będzie tylko zależeć od gustu.

meskie-buty-nike-roshe

Dla kogo są buty Nike Roshe?

Patrząc na popularnością tych butów, można poważnie zastanowić się nad tym, dla kogo są one przeznaczone. Odpowiedź na to może być jedna i bardzo krótka: dla każdego. Buty Nike Roshe zostały zaprojektowane z myślą o codziennym użytku, a także w zamyśle miały być komfortowe, wygodne, tanie i dla każdego. Ich ogromna różnorodność powoduje, że niezależnie od tego, jaki styl ubioru reprezentujemy, każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno będą to buty zarówno dla modnego nastolatka, jak i młodego mężczyzny. Dziewczęta oraz młode pracujące kobiety także będą sobie cenić te buty, a ich cena zdecydowanie jest jednym z najważniejszych atutów.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.