Walka ze starzeniem skóry jeszcze nigdy nie była tak prosta! Poznaj SonoQueen i poczuj się jak królowa!

0 1 204

Starzenie skóry jest procesem, z którym kobiety od wieków starają się walczyć na różne sposoby. Kosmetyki przeciwzmarszczkowe, suplementy, dieta czy specjalne ćwiczenia twarzy – to tradycyjne metody walki ze zmarszczkami i utratą jędrności skóry, które, choć są bardzo pomocne w utrzymaniu młodego wyglądu, nie zawsze okazują się wystarczające w zmaganiach z upływającym czasem. Naprawdę spektakularne efekty w poprawie kondycji skóry może jednak przynieść połączenie ich z nowoczesnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Wbrew powszechnym opiniom zabiegi nie zawsze muszą narażać nas na poważne dolegliwości bólowe, powikłania czy długi okres rekonwalescencji. Dziś medycyna estetyczna jest w stanie zaproponować nam szereg bezpiecznych zabiegów, które nie wymagają użycia skalpela czy zakładania szwów. Jednym z nich jest SonoQueen – bezinwazyjny lifting twarzy wykorzystujący działanie dobrze znanych w medycynie ultradźwięków. Dlaczego jest to metoda, na którą warto się zdecydować? Przedstawiamy wszystkie zalety terapii ultradźwiękowej SonoQueen!

Lifting twarzy bez skalpela – doskonałe efekty nieinwazyjnego zabiegu

Pierwszym punktem przemawiającym za przeprowadzeniem zabiegu SonoQueen jest jego bezinwazyjność, co różni tę terapię od tradycyjnych metod walki z procesem starzenia skóry z zakresu chirurgii plastycznej. Brak konieczności wykonywania nacięć na skórze eliminuje ryzyko pojawienia się blizn, które towarzyszą klasycznej operacji plastycznej, i skraca okres rekonwalescencji pozabiegowej do minimum. W odróżnieniu od tradycyjnego liftingu, który wymaga hospitalizacji, a następnie kilku tygodni rekonwalescencji, zabieg ultradźwiękami wykonuje się w około 30 min i w żaden sposób nie ogranicza nas on w wykonywaniu codziennych obowiązków – bezpośrednio po zabiegu możemy wrócić do normalnej aktywności. Oczywiście, skóra może być lekko zaczerwieniona czy obrzęknięta, ale są to naturalne efekty uboczne terapii, które ustępują samoistnie po upływie kilku dni lub tygodni.  

Bezinwazyjny i bezbolesny lifting twarzy

Pacjentki MediArt Clinic w Poznaniu, które zdecydowały się na lifting twarzy przy pomocy ultradźwięków, doceniły też niemalże całkowitą bezbolesność. Zabieg może wywoływać miejscowe uczucia ciepła w głębszych warstwach skóry, jednak większość osób ocenia to jako przyjemny aspekt terapii. W tym przypadku nie jest wymagane nawet zastosowanie specjalnego znieczulenia, które okazuje się niezbędne przy innych zabiegach – nie tylko z zakresu chirurgii plastycznej, lecz także medycyny estetycznej. Usuwanie zmarszczek przy pomocy zabiegu SonoQueen ma zatem przewagę nad tradycyjnym liftingiem twarzy, ale też zabiegami, przy których dokonuje się iniekcji (np. kwas hialuronowy, botoks), a w niektórych przypadkach również nad laseroterapią.  

Odmładzanie twarzy ultradźwiękami – naturalny efekt!

Bardzo dużą zaletą zabiegu, w którym wykorzystuje się ultradźwięki, są naturalne efekty końcowe terapii. SonoQueen, wykorzystując skoncentrowaną falę ultradźwiękową, prowadzi do regeneracji uszkodzonych w wyniku procesu starzenia włókien kolagenowych oraz obkurczenia tkanek, które uległy zwiotczeniu. Zabieg w żaden sposób nie zmienia rysów twarzy, ale prowadzi do widocznego odmłodzenia skóry. Efekt jest jak najbardziej naturalny, a przy tym długotrwały – jego rezultaty mogą utrzymać się nawet przez dwa lata. Dzięki ultradźwiękom możemy nie tylko pozbyć się zmarszczek na różnych obszarach twarzy czy wiotkiej skóry, lecz także usunąć inne niedoskonałości typowe dla procesu starzenia, np. przebarwienia, utratę promiennego kolorytu, nadmiar skóry, a nawet tkanki tłuszczowej w niektórych rejonach twarzy, np. na podbródku.

Więcej informacji na temat bezinwazyjnego odmładzania twarzy znajdziesz na stronie:

https://mediartclinic.pl/medycyna-estetyczna/lifting-skory-sonoqueen/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.